Nowoczesne Osiedle z Telewizją CCTV

Bezpieczeństwo

Monitoring osiedla znacznie podnosi bezpieczeństwo mieszkańców, mienia, ale i prestiż osiedla, a tym samym jego wartość. Świadczy o nowoczesności miejsca i dbałości o dobro mieszkańców.

Zakładamy bardzo skuteczny i dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych monitoring osiedlowy. Przygotowujemy różne opcje monitoringu z alarmem, z podglądem przez internet lub telewizor. Wówczas mieszkańcy mogą w domu, we własnym telewizorze oglądać kto wchodzi i wychodzi z klatki czy przebywa na parkingu.

Kamery montujemy odpowiednio do zapotrzebowania: tańsze na korytarzach, w piwnicach i in. miejscach wewnątrz budynku. Na zewnątrz montujemy kamery wandaloodporne, przystosowane do pracy w niskich temperaturach. System monitoringu może obejmować przestrzeń do kilkuset metrów wokół budynku, place zabaw, parkingi, ulice, tereny zielone, kosze na śmieci. Kamery bardzo dobrze pełnią funkcje prewencyjne. Niekiedy samo oznakowanie osiedla, jako monitorowane skutecznie odstrasza włamywaczy.

Fachowość i Estetyka

Nowoczesne Kamery i Zabezpieczenia
Kamery jakie wybieramy do monitoringu osiedlowego są zawsze wyposażone w tzw. system antysabotażowy. Każda próba uszkodzenia kamery, jej oderwania, zasłonięcia czy odcięcia zasilania jest natychmiast wyłapywana i uruchamia sygnalizator świetlny i/lub dźwiękowy z powiadomieniem.

W miejscach najbardziej widocznych i narażonych na uszkodzenia montujemy tanie atrapy kamer, które odwracają uwagę od kamer faktycznie rejestrujących obraz oraz wzmacniają funkcję prewencyjną. Materiał z kamer jest rejestrowany i przechowywany na dysku twardym przez kilka lub kilkanaście dni. Może być również archiwizowany i przechowywany znacznie dłużej na oddzielnych dyskach twardych.

Ochrona Elewacji
Czujka MGD-S wykrywa spray do graffiti. Akustyczne fale powstające wskutek wyzwalania strumienia farby w aerozolu uruchamiają czujkę. Czujka wraz z sygnalizatorem optycznym lub dźwiękowym stanowi znakomite wsparcie dla systemu telewizji przemysłowej lub alarmowego. Jest idealnym rozwiązaniem do ochrony miejsc najbardziej narażonych na działanie wandali, takich jak osiedla, parkingi, przejscia pomiędzy blokami itp.
 
Współpraca ze Stacją Monitorującą
Nasze systemy monitoringu będą współpracować z dowolną agencją ochrony lub monitoringiem miejskim. Stosujemy uniwersalne urządzenia i oprogramowanie aby można było w przyszłości rozbudować system, zmodernizować, połączyć z innymi systemami ochrony.
 
 
Optymalne Finansowanie
Profesjonalne urządzenia monitorujące to ważna ale kosztowna inwestycja. Dlatego realizujemy również inwestycje „etapowe”:
 1. etap – projekt docelowy, położenie okablowania oraz instalacja kamer w najbardziej newralgicznych miejscach
 2. etap – dodanie systemu alarmowego
 3. etap – instalacja kamer dodatkowych, czujek chroniących elewacje i in.
Na dowolnym etapie można podłączyć podgląd kamer przez internet/ TV i rozbudować sieć Wi-Fi.

Zawieramy umowy na konserwację systemu w formie abonamentu stałego lub opłat od zdarzeń incydentalnych. Uczestniczymy w spotkaniach z mieszkańcami, na których odpowiadamy na wszystkie pytania i wyjaśniamy zasady działania monitoringu. Przygotowujemy wyceny i oferty wstępne po dokonaniu wizji lokalnej.

Montaż:
Domofonów Wieloabonamentowych

Stacji Bramowych

Central Portierskich

Instalujemy nowoczesne i trwałe systemy domofonów zbiorczych, wieloabonamentowych z wideomonitorami głośnomówiącymi.

Stosujemy nowoczesne cyfrowe panele domofonowe, w wandaloodpornych obudowach, które obsługują do 255 unifonów.

Instalowane przez nas panele domofonowe są wyposażone w duże, podświetlane wyświetlacze graficzne i przejrzyste menu, co umożliwia w łatwy i intuicyjny sposób zmieniać parametry systemu.

Kontakt

Neo.Net
Al. Lotników Polskich 1 (II Piętro), 21-045 Świdnik tel. 81 444 88 77

Zapytaj o ofertę

Zaznacz interesujące Cię usługi

 • Monitoring / Alarm
 • Centrale telefoniczne
 • Terminale sprzedaży / Czytniki
 • Monitoring / Alarm modernizacja / rozbudowa
 • Sieci LAN
 • TV SAT / DVB-T
 • Kontrola dostępu / Rejestracja czasu pracy
 • Sieci Wi-Fi, Hot-Spoty
 • Oprogramowanie
 • Inne usługi
Prześlij kopię formularza na mój email

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą. Nasz przedstawiciel odpowie na Państwa zapytanie najszybciej jak to będzie możliwe. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 do 16:00.